Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy pro moderní a dynamické společnosti

Velké množství firem na trhu práce nutí klienty rozhodovat se nejen podle kritéria ceny, ale také dle doporučení nebo místa, kde se nachází sídlo firmy. Prestižní adresu sídla firmy si ale dnes může dovolit už prakticky každý. Jak na to?

Co je to sídlo firmy?

Společnost Sídlo pro firmy nabízí produkt se stejnojmenným názvem sídlo firmy. Tato služba spočívá v poskytnutí sídla firmy pro zájemce z řad podnikatelů, firem, či občanských sdružení.
Kromě umístění názvu firmy na budově je možné zajistit také výpis z katastru nemovitostí, příjem hovorů jménem společnosti, přebírání poštovních a kurýrních zásilek od České pošty, DHL, PPL a Messenger, jejich úschova, informování o jejich přijetí a přeposlání. Také lze dokoupit zřízení bezplatné linky začínající trojčíslí 800, kterou bude obsluhovat asistentka.

Sídlo firmy a další služby

Společnost Sídlo pro firmy nabízí komplexní služby od založení společnosti v ČR nebo zahraničí přes poskytnutí sídla firmy, virtuální kanceláře, pomocné síly v podobě sekretářky, která přebere poštovní a kurýrní zásilky a vyřídí administrativu s klienty na telefonní lince či emailu.
V případě potřeby je možné zajistit vedle služby sídlo firmy také účetní a právní poradenství, daňové poradenství a audity nebo telemarketing.

Osobní schůzky či školení lze uskutečnit v technicky velmi dobře vybavených virtuálních kancelářích. Ty obsahují počítače s připojením k internetu, WiFi, kopírku a tiskárnu. Jsou k dispozici místnosti pro 6 a 10 osob, přičemž větší z nich disponuje také projektorem a projekčním plátnem.
 

Jaké výhody přináší sídlo firmy?

Sídlo firmy na atraktivní či známé adrese v centru města ukazuje na jistou prestiž firmy, která si zakládá na své reprezentaci.
Snížení nákladů za sídlo firmy, pokud jste podnikateli.
Pokud máte nevhodně umístěnou firmu nebo se nachází v úplně jiném kraji republiky, zřiďte si sídlo firmy v Praze. Nehrozí vám tak časté kontroly úřadů a zákazníci poznají důvěryhodné podnikatele.
 

Proč a kde si zřídit sídlo firmy

Z jakých lokalit můžete vybírat při výběru pro sídlo firmy? Sídlo firmy lze zřídit v následujících městských částech: Praha 1 – Malá Strana, Nové Město, Praha 2 – Nové Město, Vinohrady, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 10.
Sídlo firmy je službou, která snadno zvýší prestiž a sníží náklady za sídlo firmy a pracovní síly, neboť část administrativy může vyřídit asistentka. Neváhejte a chytře snižte náklady za sídlo firmy ještě dnes.

 

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
OTEVŘENO
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin