Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Společnosti, které již nejsou našimi klienty

Vážení návštěvníci tohoto webu, s politováním Vás musíme informovat o tom, že následující společnosti již nepatří mezi naše klienty:

Název společnosti
" S A P " s.r.o. 60277882
007 s.r.o. v likvidaci 250 42 734
1. DASH s.r.o. 25797506
1. NERATOVICKÁ STAVEBNÍ s.r.o. v likvidaci 24776416
1. PRACOVNÍ HOLDING s.r.o. 24246832
1st Repair Agency s.r.o. 28379977
3D Communication, s.r.o. 04599772
3MP reklama s.r.o. 04905431
4P SYSTEM s.r.o. 27081273
A.A.S.I. a.s. 26048922
A3Z spol. s r.o. 27076598
AA-World s.r.o. v likvidaci 26152568
Aaron Healy s.r.o. 04373065
AB Cosmetics Slovakia s.r.o. 24152277
AB PARTNER s.r.o. 26786141
ABIASA s.r.o. 05896363
ABORA GROUP a.s. 27920224
ABORA s.r.o. v likvidaci 27593878
AC obchodní s.r.o. 29373468
ACR Servis s.r.o. 28138937
Acrea, s.r.o. v likvidaci 25548565
ACTIVO TECHNOLOGIES s.r.o. 64825183
Adam Andrzej Rosiński 02582091
Adecia Capital s.r.o. 01851144
Adrianna Kaminiarz 03066223
adRichter s.r.o.
ADVERTIS s.r.o. v likvidaci 28859120
AG CLERA trading CZ s.r.o. v likvidaci 26822598
AGAVA JOB s.r.o. 07005920
Agentura KOPEME.EU s.r.o. 29463092
Agentura Teja - Bc. Tereza Kohoutová, DiS. 87006651
Agronomia et alia s.r.o. 08117021
ajur 001, s.r.o.v likvidaci 27728421
AKN PROJECTS s.r.o. 24681628
Aktispol s.r.o. 24261416
Al Huda Investments s.r.o. 06336752
ALABRITE s.r.o. 01944720
ALANRON s.r.o. v likvidaci 02195283
Albertina Graf-Lebea
ALDSTAR s.r.o. 29145252
ALEC INVESTMENT s.r.o. 28478401
Alefra Company, s.r.o. 24219096
Aleksander Piotr Psztur 04161033
ALENVEST s.r.o. v likvidaci 02036631
Aleš Procházka 67036091
Aleš Slabý 87973219
ALEX BEAR s.r.o. v likvidaci 27451062
Alexander Niederer
Alexey Yaremchuk 06326412
Alfa engineering s.r.o.
ALfa MiMa Invest s.r.o. 25607359
ALFA SALE s.r.o. 02817853
ALFABOARD s.r.o. v likvidaci 262 02 549
ALIASKA CZ s.r.o. 28908511
ALL-RACING s.r.o. 04579992
AllePetFest Czech s.r.o. 03593070
ALMERO spol. s r.o v likvidaci 25097351
Almudena Mu?oz Ortega
ALPENA NATURA s.r.o. 28175158
Alphaway s.r.o. 04833996
ALTA VITA Software s.r.o. 24708232
ALTOP s.r.o. "v likvidaci" 61977357
AMINEA SERVICE s.r.o. v likvidaci 28796985
AND - CZ s.r.o. 28077962
Andrea Di Maio 03484734
ANDREA PETRÁNOVÁ 71986731
ANDREAS TRADING s.r.o. 02336405
Andreea Tóth - Pipas 05796911
Andrew Thomas Milligan
Aneta Tykalová
Angel Logistic s.r.o. 01660845
ANGELS FRIEND s.r.o. 05981794
ANKU SERVIS s.r.o. 27130240
Anna Havránková - P.O.BOX 154 POBOXY
Anselm Build s.r.o. 01862359
Anthony Heřman 1551892
Antico Legno s.r.o. 28531698
Anton Lukin 06413021
Antonín Růžička POŠTOVNÍADRESA
Apollo Trade K/S 31896924
ARABELLA PRODUCTIONS s.r.o. 27570576
Arbes Gastro, s.r.o. v likvidaci 29196116
Arbian logistics s.r.o. 24824127
Arddinq architects s.r.o. 04074084
ARFAOUI TRANS s.r.o. 24806200
ARCHIFUN s.r.o. 06905102
Archmanic s.r.o. v likvidaci 27899047
ARINNA GROUP s.r.o. 04066171
ARiSiA Agency s.r.o. 03908569
ARPRES s.r.o. 06683592
ART MARKET s.r.o. v likvidaci 02324431
Artavox s.r.o. 03808301
AS WIENNA spol. s.r.o. 45798761
ASCOT s.r.o. 47538872
Asian Massage Průhonice s.r.o. 06498027
AT INVEST FINANCIAL s.r.o. 28583051
ATAK comp. s. r. o. 46518703
ATC MOTOR RACING s.r.o. 28606078
Atelier Flera s.r.o. 24831328
Atelier Pegas, s.r.o. 277 58 273
AUCO s.r.o. 03788059
AURAXONE, s.r.o. 02636832
AUTO HOUMR s.r.o. v likvidaci 29048567
AUTO TONI s.r.o. 04560469
Autoklempířství a Klempířství
AUTOLEONID s.r.o. v likvidaci 27228126
Automatex s.r.o. 25162225
Autotrade Europe s.r.o. 06656544
AVERIA LTD., organizační složka 28972651
AVONDALE s.r.o. 06656757
Avrio Trade s.r.o. 04489675
AXA Sprint s.r.o. 24683272
AXISIMUS s.r.o. 01442341
AZ GRAND ACTIVITY, s.r.o. 27173224
AZURETTA s.r.o. 28957105
B + B stavební s.r.o.
B Transport s.r.o. v likvidaci 28064186
B114 s.r.o. 24248002
BABLAT s.r.o. 02582201
Back Yard s.r.o. v likvidaci 017 29 292
Balakov Company s.r.o. 016 92 691
Ballona Commerce, s.r.o. 24762041
BARKAT s.r.o. 26170035
Barneaexport s.r.o. 24829978
base style s.r.o. v likvidaci 24194212
BATANAS s.r.o. v likvidaci 01997033
Bau-Const Praha a.s. 06155201
BAURENT s.r.o. 03705757
Bavelison plus s.r.o. 24125555
BB NP Czech s.r.o. 27447456
Bc. Olga Matějková 71608699
Beáta Bretzová 01545833
Bellpoint Finance s.r.o., v likvidaci 03303683
Bellpoint Investment s.r.o., v likvidaci 03290123
Bellpoint Trading s.r.o., v likvidaci 03290166
BELOIT s.r.o. v likvidaci 29417031
BENDIGO s.r.o. v likvidaci 01605020
Benefity Care, s.r.o. 27234550
BERITRADE business finance s.r.o. 01938550
BERTRAMS-SABU s.r.o. 02032953
Best Art s.r.o. 24318957
Best Online Ltd
BESTBODY s.r.o. 03956601
BETTER SPEAKER s.r.o. v likvidaci 27834441
BEZPROV s.r.o. v likvidaci 27947378
BH CAPO CAR plus s.r.o. 24810118
BIG servis CZ s.r.o. 07945329
BIO CRYSTAL, s.r.o. 25387324
Biologistica s.r.o. 24164780
Bit4u Group s.r.o. 06811981
BLUE CAMPANULA s.r.o. 28174721
BLUE GREEN VISION s.r.o. v likvidaci 28202589
Blue Oceans Venture s.r.o. 28969481
Blue Star Finance s.r.o. 27886573
Blueline International s.r.o. 27616045
Bobs transport s.r.o. 08035113
BODEMAR s.r.o. 04584252
Bohemia group company, s.r.o. 28141377
Bohemian sales s.r.o.
BOHSPED, spol.s.r.o. 61065722
BOKORO s.r.o. 03214451
BON TRANS s.r.o. 27437167
BONINVEST.CZ s.r.o. 27900711
Borax company s.r.o. 04113420
Boris Jagodnik 75436116
Boris Pardon
Botanique panorama s.r.o. 08215201
BOTTKA No.1. s.r.o. 27970451
BOWERY LTD 09057322
BRAN RECRUITMENT CZ s.r.o. 29130611
BRANA corporation s.r.o. 08003220
Brand Vision s.r.o.
Brandon - půjčovna technologie a nářadí s.r.o. 28217721
BRAPOSPOL, s.r.o. v likvidaci 28402855
BRATTON Invest s.r.o. 04664361
Brick and Invest Company s.r.o. 29364574
BRITEMAP s.r.o. 29145929
Bronte s.r.o. 46571728
Bruckner Group s.r.o. 01582062
BRUDALSKI s.r.o. v likvidaci 28619561
Brunner Consulting s.r.o.v likvidaci 28384211
BS Development s.r.o. 27684041
BUBBLE GROUP s.r.o. 01715062
BUGGYSTAV s.r.o. 28415892
Bullseye Ventures LTD / Hayley Kluman 1675215
Business Evolution s.r.o. 02604965
BusinessStavTrade s.r.o. 28386124
CALDURA a.s. 28350871
CALIPUS s.r.o. 02189046
CANDOLA services, s.r.o. 28102720
Cap invest s.r.o. 24205591
CAPE TOWN s.r.o. v likvidaci 02082071
Car Importer CZ s.r.o. 28285573
Car Wash 24 s.r.o. 04893506
Carbon Ultimate s.r.o. 24235644
CAROLINUM CORP. s.r.o. 29033489
Cassiopeia auto s.r.o. 27541037
CATOF Management s.r.o. 03757579
CEE Gull license s.r.o. 04331451
CELL.CZ, s.r.o. 26208032
CELTRAZEX s.r.o. 02006383
CENTRAL EUROPEAN BUSINESS COMPANY, s.r.o. 24675130
Central Markets & Services, s.r.o. v likvidaci 28917804
CENTRUM FOTO, spol. s r.o. 25089919
CITELUS, s.r.o. 28231155
CK IDIF s.r.o. 28514696
CLAL TIME s.r.o. 28185463
Clare 666 s.r.o. 27933601
Claustrophobia s.r.o. 02490951
Clausula rebus s.r.o. 07838336
CMG Europe, s.r.o.
CNL Global s.r.o. v likvidaci 25227165
Coleus Group s.r.o. v likvidaci 04556496
Combau - Dílny s.r.o. v likvidaci 48908266
Combau - Stavební s.r.o., "v likvidaci" 28263847
Combau - TEC s.r.o v likvidaci 60708018
Comfort - Tech s.r.o. v likvidaci 24300675
COMFORT NT, s.r.o. 27339874
Comus SE, v likvidaci 28453328
CÓN a partner, s.r.o. v likvidaci 27607917
CONLABON s.r.o. v likvidaci 01750704
Connectivity and integrated solutions s.r.o. 06141153
Contact Business s.r.o. 28926790
COOL CB s.r.o. 28084993
CORABLUE s.r.o. 03647641
CORTENAL COM s.r.o. 03143287
Cotinus Corporation s.r.o. 04556551
COVEX Czech s.r.o. v likvidaci 29219442
CRADOCK s.r.o. v likvidaci 02032619
CREATIVE EVENTS s.r.o. 24203017
Credito servisní a inkasní CZ s.r.o. 428 65 751
Critical Cargo and Freight Services s.r.o. 04485351
CROCIFERI DUO s.r.o. 29390915
CSL WORLDWIDE LIMITED 112997
CWB spol. s r.o. 63983532
Cyklická žena, s.r.o. 03815668
CZECH DEX s.r.o. 28176995
CZECH LINE L.P. SL026772
CZECH TRADE UNION s.r.o. v likvidaci 01484818
CZECHOPUMP s.r.o. 60202807
CzechSpin s.r.o. 05298326
ČESFUR, z.s. 22730176
Česká asociace létajícího disku, z.s. 69345368
Českomoravské správní, poradenské a peněžní družstvo v likvidaci 24255939
ČUBASTAV zemní práce s.r.o. 04788699
D M A , spol. s r.o. 49703455
D solutions s.r.o. v likvidaci 28912730
D&H STAV PERFEKT, s.r.o. 28563301
Dagmar Březinová POBOXY
DAGON steel s.r.o.
DAK - MATRIX club s.r.o. v likvidaci 26950227
DAKAT s.r.o. 02410303
DAKOTA servis s.r.o. v likvidaci 45788707
Dana Prokopová
Daniel Černohlávek
Daniel Edward Samay
Daniel Kweku John Palin 04797001
DanStar, s.r.o. 25851357
Dariusz Bozecki 01516990
DARVENTER s.r.o 24727491
"DAS etwas ANDERE" "Das Beste" Privat s.r.o. 26037521
DATAPARK s.r.o. 29196108
DataShield s.r.o. 06531288
David Krpata 87721791
David Wala 73353825
DAVIO s.r.o. 02971488
DAX Autogroup s.r.o. 28128125
DB company s.r.o. 02713225
Defensor Security, s.r.o. 24212644
DEGR postele, s.r.o. 27174662
DELABIE LIMITED 1730233
Delarue Group s.r.o. 06584594
Delerek Group s.r.o. 24768235
Delmester, s.r.o. 02837374
Deltico, s.r.o. 27638804
DESEO, spol. s r.o. 63319373
Design Advertising Activity s.r.o. 06892027
Destocin s.r.o. 27383679
Deutsch Auto CZ s.r.o. v likvidaci 02656787
Diastola s.r.o. 02491541
Dibliček Daniel 05218331
DICO COLOR s.r.o. 25293133
DIECO s.r.o. 25431048
Dimat market s.r.o. 03878571
DIP - DATABASE OF INTELLECTUAL PROPERTY 0000664721
DIRNET s.r.o. v likvidaci 28411951
Dives Vulpes Holding s.r.o. 07096526
DIVMAR-Reality s.r.o. v likvidaci 25781961
DK TRANS s.r.o. 27872785
Dlužíci s.r.o. 04762801
DOK SpeeD s.r.o. 29295092
dominet, s.r.o. 26773821
Dominika Vašová 04762142
DONASTAV s.r.o. v likvidaci 28746368
DORANEA logistic s.r.o. 24156191
DOSTAV HB s.r.o. 24201227
DOTOM BUILDING, s.r.o. 29054125
DOUBLE SERVICE s.r.o. 24131300
DOVER INTERNATIONAL s.r.o. 02413094
DPT TRADE s.r.o. v likvidaci 62414917
Dr. Arno Otto Pähler 06366295
DR. BECSKEREKI-HAMBALKÓ ORSOLYA 07273185
Draxel s.r.o. 07770073
DREGGIS s.r.o. 29139481
Drewel s.r.o. 24230839
DRILVEST s.r.o. v likvidaci 02224160
Družstvo TOKAR IVT 26107244
DŘEVO - POPULUS s.r.o. 28306520
DŘEVOSTAVBA s.r.o. v likvidaci 27661431
DTK-Company s.r.o. 28797965
Dunja Simoiu - D-Food Queen
Durant services s.r.o. 27481093
DURFLÍK a.s. 24160334
DURGA, s.r.o. 26422140
Dušek Design Studio s.r.o. 06685501
Dveku Design & Engineering s.r.o. 24305634
Dyrea consult s.r.o. 29138311
E&C Central Europe Sp. z o.o.
E-GP sport s.r.o. 275 67 826
EAGLE AGENCY s.r.o. v likvidaci 28229584
EBL Group a.s. 28218540
ECF elektrocentrum fabrik s.r.o., v likvidaci 25289039
Eclaud a.s. 28469518
ECOBAU stavební spol. s r.o. v likvidaci 24135771
EDIGO CODAN s.r.o. 05631971
Eduard Hoess
EKOMAR s.r.o. 28325681
EKOPE plus s.r.o. 25304828
EKUB s.r.o. 05146437
Elán ocel013 s.r.o. 28625226
elektro - MAXERA s. r. o. 28091035
Elektroinstalace Praha s.r.o. 29376190
Elektrona CZ s.r.o. 24178705
Elektronické cigarety s.r.o. 24770612
ELIGRANT s.r.o. 29247438
ELITA GLOBAL s.r.o. 24318795
ELITRONICS CORP s.r.o., 03473333
ELMAREN CAPITAL s.r.o. 02413655
ELONERIS Consulting s.r.o. 03979415
Elpinota s.r.o.
ELPROM BIS s.r.o. 06743749
ELVEA, s.r.o. v likvidaci 63988127
Emil Jansa 12516252
Emmaponti s.r.o.
EMPOREL TRADE s.r.o. 293 67 263
EMPTOR s.r.o. 02535777
Energobest s.r.o. 04172256
ENERGUARD s.r.o. 27745368
Enlite.me s.r.o. 24293377
Enterprise Services, s.r.o. 28902769
Entry Systems, s.r.o. 25745654
ENVIMENT s.r.o. v likvidaci 02044374
EPREMO a.s. 26055813
EQ - Expert Quality s.r.o. 24700584
Erik Romančík 63449889
Erika Ľahká 06500471
ERNOPLUS s.r.o.
ES - stavební, spol. s r.o. 28925378
ESA Weston s.r.o. 03807282
Escobar services s.r.o. 05465052
Escudero, s.r.o. v likivdaci 24192945
ETOS cz, spol. s r.o. 26027208
Euro 24 services s.r.o. 05233429
Euro Property Transportation, s.r.o. 05327318
EuroAnalysis,s.r.o. 27102882
Europa Business Group Inc. 163.243
EUROPAHAUS GROUP, s.r.o. 27302946
Europe optical s.r.o. 07567596
EUROPE WEB & CALL CENTER s.r.o. v likvidaci 04045807
EuropeCom s.r.o. 27545067
Eurorealitka s.r.o. 28496604
EURYD s.r.o. 24778702
Ev Imports s.r.o. v likvidaci 014 30 963
Eva Kopřivová 47580682
Eva Rabasová 10654526
EVAMP SERVIS s.r.o. 01750780
EVENKO s.r.o. 08203091
Everyday Pub s.r.o. 24243922
EVMP Servis s.r.o. 24299839
EVO promotion s.r.o. 24681687
EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. 24249904
Excelsa s.r.o. 02224143
Expert Logistics s.r.o. 05938686
Express Spedition s.r.o. 28576101
Express Transport & Business Services s.r.o. 28925181
FAMUN s.r.o. 01803701
Fänger & Weiss spol. s r.o. 04845218
FANRON s.r.o. 02335930
FASHION CXS s.r.o. v likvidaci 02128705
FEABS MUNIR ABDULMALIK EFFATE 911593076
Feat Servis s.r.o. 24301221
Feature Way s.r.o. 24302180
Felicity Holusa POBOXY
FELIMPEX, spol. s r.o. v likvidaci 45313237
Fellite s.r.o. 24290840
Fenmore Business, s.r.o. v likvidaci 04728246
Fensum s.r.o. 28707559
Feristeno s.r.o. 02790343
Fibula Corporation s.r.o. 04556437
FIDLER s.r.o. 25635484
FIESTAUXARALOS Company s.r.o. 01784145
FILE MEDIA s.r.o. 01755633
FILE SERVIS s.r.o. 01756010
FILE TRADING s.r.o. v likvidaci 02405253
FILERON s.r.o. 02147581
Filip Janota 86646699
Filip Žalud 60220511
Finance pod jednou střechou Golden Moments s.r.o. 05390559
Finance pod jednou střechou Invest s.r.o. 04704924
Finance pod jednou střechou s.r.o. 04701895
Financial Invest Solution s.r.o. v likvidaci 29241774
FINSER s.r.o. 01801872
Fireserv 4u, s.r.o. 07854871
FIRST QVC s.r.o. 03246574
FISET INTERNATIONAL s.r.o. 24843881
Fivestar Services s. r. o. 2024112607
FIXA s.r.o. 04805381
Flash Project Group 28155092
Flavum Group s.r.o. 04555473
Flexpro s.r.o. 29374189
FM Community s.r.o. 24221406
FM direct s.r.o. 04617134
FM.CZ, s.r.o. 27173127
FOREST INDUSTRIES s.r.o. 02628813
Forest Royal s.r.o. 29247365
Foresta Umbra, s.r.o. v likvidaci 29230217
FORLIFE PROMOTION s.r.o. v likvidaci 01723545
FORMARIN s.r.o. 02223457
FORSAM Invest,s.r.o. 02149818
Forseti Real s.r.o. 28367863
Foster Bohemia s.r.o. 28895576
FOUR DEAL s.r.o. v likvidaci 29142083
Fox Art s.r.o. 06473377
Fox Media s.r.o. v likvidaci 28869125
Francesco Fois
Francisco Manuel Lopez Ramirez 05848725
Francisco Sanchez Fonta
František Brejcha 74572601
František Vrbický 45856770
FREEDOM GROUP s.r.o. v likvidaci 01723090
Freeland invest s.r.o. 06363261
freshtaste s.r.o. 28525451
Furniport s.r.o. 07577818
FUTURE design studio s.r.o. 29142814
FUTURE FIT s.r.o. 24775908
G.S.B. Trade s.r.o. 28972856
GABO SM s.r.o. v likvidaci 03376851
Gabriel KRUPIČKA 49657232
Galaxy brainfitness s.r.o. 242 06 563
Galeona trading s.r.o. 01572652
GAPWIN s.r.o. 02327996
Gastro Americká s.r.o. 29144744
Gastro Geac s.r.o. 03569233
Gemikaya ?nşaat Taahhüt Nakliye ve D?ş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod 576002
GENCORP s.r.o. 29294177
GENOMA s.r.o. 29415438
GEOS cestovní kancelář, spol. s r. o. 41194471
GETRANK CS s.r.o. 015 05 220
Getränke König s.r.o. 04811518
Gianluca Terravecchia - P.O.BOX 165
GIG Invest s.r.o. 07214294
GIGA Lights s.r.o. 24248436
Gigemont s.r.o. v likvidaci 02715228
Gimiano s.r.o. 04424379
GIONICOL LEGHE s.r.o. 06965709
GLANC Cisárovi s.r.o. 02874466
Gleb Kostyunin 05145708
Global Express s.r.o. 08117608
GLOBAL STUDY s.r.o. 28418395
GLOBUS CAR - SERVICE, s.r.o. 27367509
GLOBUS CAR,s.r.o. 63983311
GLOSS GROUP s.r.o. 01750879
GOLD TRADING s.r.o. 02744929
GOLDEN CHANCE Ltd., organizační složka 24310751
GOLDENHORN s.r.o. v likvidaci 27616088
GONAR - BIS Czechy s.r.o. 27553272
GOOD COOLNA s.r.o. 29127262
GOODSPOT s.r.o. 03891623
Gorka Santillán Soriano 04102762
GORMAL assist s.r.o. 25695762
GOSILL s.r.o. v likvidace 01606069
Grafika Publishing s.r.o. v likvidaci 25756851
Grand Afrika, s.r.o. 05324645
GrandCars s.r.o. "v likvidaci" 25861824
GrandLeVtex s.r.o. 08135541
Green capital group, s.r.o. 28159802
Green Forestry Plus s.r.o. 06209246
Greenwind s.r.o. 01812637
Grettio Trade, s.r.o. 02107147
GT Service s.r.o. 24180084
GTS Group s.r.o. 28595718
GWEI: VENTURES a.s. 04613945
"H E D A", spol. s r.o. 45358681
Haifa Investment s.r.o. 01541161
HAMMAM, s.r.o. 28850114
Hanson - Enright s.r.o. 02344785
Haratsis, a.s. v likvidaci 27758524
Harlow Company, s.r.o. 28329295
Havanera s.r.o. 02538539
HD - Comfort Heat s.r.o. 07095775
HELLP INTERNATIONAL spol. s r.o. 26189615
HELP & SUPPORT s.r.o. 28771117
HENORAM s.r.o. 28981715
Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ
HERMES 2000 s.r.o. 26052644
HERMITAGE s.r.o.
Hexa MONT s.r.o. - v likvidaci 01493647
Hilbert Interiéry s.r.o. 28661133
Hilite Czech s.r.o.
Hill International N.V. 50919679
HIMALAYA INTERNATIONAL, s.r.o., "v likvidaci" 25393693
Himaral s.r.o. v likvidaci 28996763
HMEDIA ADS, s.r.o. 05245061
HOBLOCK s.r.o. 02302250
HOBOKEN s.r.o. v likvidaci 01388711
HODREVO s.r.o. 45698147
HOFMANN & Co., s.r.o. 60934514
HOGENSTAV s.r.o. 27906337
Honestum s.r.o. 24756521
HORNEGIA s.r.o. v likvidaci 46711724
Hostuj to s.r.o. 29126436
HRH Real, s. r. o. 27539644
HRP eu s.r.o. 05028311
HT OKNA s.r.o. 27724522
HVH system s.r.o. 27596451
HybrIT - unified services s.r.o. 07165803
HYPOXIA HST s.r.o. 07696744
CHAGH kabab s.r.o. 04890051
Château Resort Mladějov, s.r.o. v likvidaci 28793617
CHECK INTERNATIONAL s.r.o. v likvidaci 01768646
Check it, s.r.o. 25413295
Chiripa s.r.o. 05917697
I GO INTERNATIONAL, s.r.o. 04004825
IBC FLOORING s.r.o. 24279773
Ideal Auto s.r.o. 25335685
IGIRIS s.r.o. 29211042
Igor Mikoláška, MBA 05193583
IKONICstyle s.r.o. 04936663
IKORUNA Payment Systems, SE 24122190
iLogic s.r.o. 03988856
Ilona Dobiášová 72001861
Ilya Ivanov POBOXY
IMAX CZECH s.r.o. 01608037
Immobilien Österreich s.r.o. v likvidaci 24804801
IMO CB s.r.o 26064324
IMP-EX Praha s.r.o. v likvidaci 29362814
Imperial Housing s.r.o. v likvidaci 01685031
IMPRESS REALTY AND INVESTMENTS, a.s. 05064066
INconnect s.r.o. v likvidaci 03394247
Indi KM Group
INDIE CRAFT s.r.o. 06025684
Indigo Oriental s.r.o. 08134499
Industrial Construction s.r.o. 04043812
Infradoo s.r.o. 08686068
Ing. Pavel Porubiak 49916289
Ing. Petr Houštecký 76488462
Institut pro Bezbolestné Porody s.r.o. 29138094
Intellect solution s.r.o. 28998863
Inter Allied Group s.r.o. 25410563
Interactive Finance Group s.r.o. 06886671
INTERO SYSTEM s.r.o. 03190161
INTNAB spol. s r.o. 27121909
Ion Cuzmescu
IQ plus CZ s.r.o. 24705969
Isard Aguilo Sola 06154221
ISSA spol. s r. o. 15503518
ISSADIAMOND KOZMETIC s.r.o.
ITALIXIMO GASTRO s.r.o. 05751870
Italsky Interier s.r.o. 06892817
IuRis tantum trade s.r.o. 27961257
Ivan Hladík POBOXY
IVBA spol. s r.o. 28070194
J - Travel, s.r.o. v likvidaci 24296775
J.B.C. s.r.o. 27677133
Jack Norman
Jakub Dokládal
Jakub Horváth 03948811
Jakub Hrubý - TransferPro 07195796
Jakub Klauz
Jakub Krzysztof Majchrzak 88312488
Jakub Pantúček 01601440
Jakub Tomasz Kiedrowski 01693620
Jan Fiala 06392024
Jan Hermann 73318159
Jan Hlavatý 16343221
Jan Kozák 71527001
Jan Lazarčík Stav s.r.o. 25499319
Jan Mikula 70318778
Jan Okál 07722541
Jan Petrnoušek 86912208
Jan Philippe André
Jan Ramach 62007912
Ján Sedláček 87120470
Jan Sobotka 65637143
Jan Tolkačev 01511530
Jan Toman / RI-rekonstrukce POBOXY
Jan Vondra 67793983
Jan Vrbka 65856015
Jan Zmeškal
Jana Kočková
Jana Strnádková 04984901
Jana Tvrdá POBOXY
Jana VLČKOVÁ 61018589
JANES TRADE s.r.o. 04627784
Jarmila Dubcová 75510219
Jaroslav Daniš
Jaroslav Mik POBOXY
Jaroslav Šebesta 05169518
JAVA REAL, s. r. o. 01662872
Javier Centeno Guzón 01162373
JBF plus, s.r.o. v likvidaci 26085976
JGL TECHNOLOGIES LTD.
JIA DA TRADE s.r.o. 28894979
JIaMA v.o.s. v likvidaci 02027640
JIHOMONTING, s.r.o. 28395808
Jiří Hovorka 61880558
Jiří Hudeček POBOXY
Jiří Marek 49565117
Jiří Matoušovský 65116763
Jiří Mihalo 71944648
Jiří Reisner 87863804
Jiří Šiller 71852859
JK-ELEKTROKOMPLEX, s.r.o. 05637422
JK-STONE s.r.o. 25938126
JLENIA s.r.o. 28442423
JNL Professional, s.r.o. 04668006
Johannes Puri
Jose A Cano Del Rio
Josef Hroch 67359035
Josef Jankovič 75861071
Josep Cerrillo Subirana
Joseph Burkowski
JP HOMO CZ s.r.o. 04039335
JTP Indipendent s.r.o. 07772823
Juan Antonio Femenia Beneyto
JUNIOR CAMP, s.r.o. 26971020
JUPITER-system s.r.o. 01487825
JURIPE montáže, s.r.o. "v likvidaci" 29399629
JUVENA, spol. s r. o. 65279018
K - 2 autoslužby s.r.o. v likvidaci 26426960
K B O s.r.o. 445 66 549
K&K Delivery s.r.o. 07776446
K.I. Service s.r.o. 24727563
Kalimeris s.r.o. 04556364
KAMENICTVÍ  Šilivský s.r.o. 27075745
Kamila Duráková - P.O.BOX 155
KAMOKAMONT s.r.o. v likvidaci 25994361
KARAFA, spol. s r.o. 60730331
Karaliok Volha
Karel Bednář 74896571
Karína Uliczková 02158809
Karlín 1024 s.r.o. 017 72 473
Katerina Takovska
Kateřina Heřmanová 71257721
Kateřina Miklasová 49892240
Kateřina Pišová
KATILIA s.r.o. v likvidaci 01530267
KAVO stavinvest s.r.o. 24255840
KCThunder
KELFLOW s.r.o. 01952854
KELOW s.r.o. 01518852
Keltrade s.r.o. 241 21 584
Kemal Onur Özman
KEMATEC EUROPE s.r.o. v likvidaci 26875519
KERAMZIT GROW s. r. o. 24129291
KIMKIM Consulting s.r.o. 06480543
KingDavis Caricatures - Samuel Joseph KingDavis
KIVET s.r.o. 29128340
Klapkart s.r.o. 06328521
KLIMASTORM s.r.o. 02319675
KNAPP consulting s.r.o. 64575144
Knight immortal a.s. 04011724
KODOTEX s.r.o. 24736562
KOFALON s.r.o. 02336910
"KONKRET-B", s.r.o. v likvidaci 49814630
KONTADONAL s.r.o. 28639278
KONTAGEM s.r.o. 01833791
KOPP linders s.r.o. 07642831
KOPTKOP s.r.o. 03466272
Korneliusz Dubieniecki
KOSEK service s.r.o. 07121768
KOSTILIG INTERNATIONAL s.r.o. 24812374
KOVOPARTNER s.r.o. 293 99 157
Kovovýroba Skalsko, spol.s r.o. 46359125
KPROCESS s.r.o. 07038992
Krami s.r.o. 28828224
KRATOCHVIL STYL s.r.o. 25698311
KriPep s.r.o. 05942641
Kristián Vejs 07454368
KRO-MAR,s.r.o. v likvidaci 015 23 571
KRUMVITZ s.r.o. 04419685
Kuba Trans s.r.o. 04744012
KUMMA s.r.o. 06325076
Kymla Václav 47062703
La Familia Company s.r.o. 04351029
La Rosa s.r.o. 27873951
LABAKAN s.r.o. v likvidaci 01761315
LACOR s.r.o. 25616072
Ladislav Jochman 01793497
Ladislav Kaduk 06661840
Ladislav Šimandl 44659881
Ladislav Tepper
Lambdalox, s.r.o. 24848786
LAMETUS s.r.o. v likvidaci 02158841
LANDSON MORAVA s.r.o. 26839261
Laszlo Dukai
Laška Josef 06953239
Latreff s.r.o. 29152968
LAUTEX s.r.o. 29414326
LAXI LOGISTIK, s.r.o. v likvidaci 27426190
Laya a.s.
Laybuy s.r.o. 04368461
LEANON s.r.o. 29222028
Ledvické uhlí a.s. 24795160
LEGENDESMOND s.r.o. 29013348
LEKONIA s.r.o. 01612557
Lenka Prajková, DiS 75832020
Leonex s.r.o. 24790877
Letorosty group s.r.o. 26187612
LEVEL 1 marketing s.r.o. 24153559
LF - NATURAL FERTILIZERS s.r.o. 24818291
LIBFAST s.r.o. 02398125
LICENTIA s.r.o. 27372057
Licor Trading s.r.o. 01770276
LiftTowers s.r.o. 02610809
Light sources & technologies spol. s r.o. 24240761
Licht Holding, SE 06181015
LIKOV EKOSERVIS s.r.o. 02071886
LIKOV SERVIS s.r.o. 28117891
LINRON s.r.o. 02228785
LIPKA comm s.r.o. v likvidaci 24229466
LM Construction s.r.o. 24820831
LOAPREN s.r.o. 02225531
Löfler s.r.o. 24168599
LOKTRON s.r.o. 02134063
London au s.r.o. v likvidaci 05028132
LONTROM s.r.o. v likvidaci 01753100
LORDACE s.r.o. 01960202
LOTEREXX s.r.o. 27389553
Loukota Petr
Loyalty Solutions s.r.o. 26214954
LS AUTOMOTIVE s.r.o. 07623747
LUBAGO s.r.o. 02498634
Luboš Richter 67821065
Lucia Gudibandi Pavelková 03753913
LUCKY BREAK s.r.o. v likvidaci 26966964
LUEGO s.r.o. 02018047
Luis Alfonso Aranda Garcia
Luis Alonso Alvarez Villegas 88688836
Lukáš Dembkovský 01090941
Lukáš Kouklík 01277596
Lukáš Trenda 07146582
LUMNEST s.r.o. 02318776
LUSAKA s.r.o. 02494434
Lutelo-cars s.r.o. v likvidaci 28524624
LUTEMIKASO s.r.o. 24136034
LUVAA s.r.o. 27124088
LYFE Fitness, s.r.o. 03423336
LYFE Food, s.r.o. 42193931
M&K&M services s.r.o. 24745251
M.P.M.V. s.r.o. 62968441
MAAK Trading, s.r.o. 26206404
Macy Ray POBOXY
Maddeo CZ s.r.o. 27505421
Madera Point s.r.o. v likvidaci 27890422
Magdalena Konopásková POBOXY
MageXo s.r.o. 24771406
Magna Transport s.r.o. 04583850
MAIT s.r.o. odštěpný závod zahraniční právnické osoby 06780016
MakSton Play s.r.o. 06923933
MALAGAN s.r.o. 020 05 751
MALRON s.r.o. 021 51 120
Manažerský institut - akreditované studium MBA, s.r.o. 24234575
Mandira a.s. 24308871
MANFLA s.r.o. v likvidaci 01964933
MANGENA PRO s.r.o. 3139573
Manuel Jose Wallner Jorda
Manufacture systém s.r.o. 28647521
Maqro Construction LLC 445433120
MAR obchodní s.r.o. 29360072
Maranex Holding s.r.o. 27774465
Maravela Design s.r.o. v likvidaci 03420469
Marcel Chevallier
Marcel Kotrbka
Marcel Mazouch 64904733
Marcel Vávra 02272873
Marcela Mižigarová 76076601
Marek Haas POBOXY
Marek Nývlt 03361764
Marek Věčorek POBOXY
MARFIELD s.r.o. v likvidaci 29147191
Margarethill advice s.r.o. 02019779
Marharyta Golobrodska 07135904
Marian Coufal 08071110
Marián Šourek 03891976
MARINVEST s.r.o. v likvidaci 49689215
Mark&Jan spol., s.r.o. v likvidaci 01604635
MARKET ADVERTISING, s.r.o. 24272108
Markéta Trefná 87578905
marmala design s.r.o. v likvidaci 28617215
Maroa Business s.r.o. 02173794
MARSILIUS DEVELOPMENT s.r.o. 28567943
Martens Operating - Nathan Mertens
Martin Čepelík POBOXY
Martin Filip 71950567
Martin Hegyi 07513461
Martin Horák 72322896
Martin Janeczko 72981237
Martin Jaroš Bc. 74750381
Martin Jurčík
Martin Lančarič 05987385
Martin Müller 1259130
Martin Novák 03708438
Martin Novotka
Martin Rosol 07200617
Martin Stuchlík
Martin Šašek 15815587
Martin Valach
Martin Verešpej 07776349
Martina Čekelská 75927209
Martina Holubková 75188902
Martina Palečková 75152126
Martinez Munoz Alvaro Andres 08023557
MASK EUROPE s.r.o. v likvidaci 02400430
Matěj Čertok 07786930
Matej Gerega 03986438
Matiáš Mička
Matyáš Kiršbaum 88719987
MAVU STYL s.r.o. " v likvidaci " 27765199
Max Pekárek
Maybrey s.r.o. 01594885
MEDAS PERSONAL s.r.o. v likvidaci 02256606
MEDIA 3000 LIMITED odštěpný závod zahraniční právnické osoby 24852040
Mediapanel s.r.o. v likvidaci 05149461
Mediation services s. r. o. 24138037
Medicare and goods s.r.o. 24254568
Medopra s.r.o. 04074106
Mego Pro s.r.o. 02104121
Merkaptan, s.r.o. 04504372
Merylex s.r.o. 27658473
MG - Waf'll s.r.o. 06297803
MH CAPITAL s.r.o. 49901621
MH Moto - Sport s.r.o. 24282511
mia translate s.r.o. 03650910
MIAMAR s.r.o. 27370119
Mihail Kirilov Neshev 07822332
Michael Alexander Cramer 04113675
Michael Edward Bertram Soal 88272273
Michaela Krutská 69777179
Michaela Pavlíčková - P.O.BOX 148
Michal Burda POBOXY
Michal Horák 87422034
Michal Horňák 07511361
Michal Janda 73495719
Michal Koběrský 74218557
Michal Král 07309911
Michal Krejčík 71476423
Michal Krhut POBOXY
Michal Kružic 06791654
Michal Křemen 04441737
Michal Kůt 03348784
Michal Lenčéš 67457690
Michal Počuch
Michal Studničný 66067421
Michal Štika 45753962
Milan Daniel 87338131
Miloš Černický 06634613
MIND.cz s.r.o. 04424344
MINEMASTER s.r.o. 05382998
Mini Pizzeria Vita s.r.o. 05191904
MINIERA SUNSKI s.r.o. 24200905
Miriam Marcet Farreny 05173817
Mirjana Senićová
Miroslav Dvořák
Miroslav Krúpa 74627708
Miroslav Kučera 43846092
Miroslav Pavlíček 76558592
Miroslav Ráček 66727812
Miroslav Sova 63917653
MK marketing s.r.o. 05234581
MOBILHIT, s.r.o. 25852744
Modern Sox s.r.o. 020 14 173
Mohamed Djouabi 07554192
MOLTEN s.r.o. v likvidaci 020 78 490
MONAS GROUP s.r.o. 01723448
MONDEEP s.r.o. v likvidaci 29144876
Moorish Idol Marketing s.r.o. 27436969
Moppin Company s.r.o. 06180370
Moravia Innovative Training s.r.o. 24240699
Moravská kreditní s. r. o. 60318074
Morgana-Alu s.r.o. v likvidaci 24838802
Morton Expedit Plus s.r.o. 47838035
Motor Knap Company s.r.o. 28928962
Motors rental s.r.o. 06874533
Mototechna plus, s.r.o. 26981998
MOZANAT a.s. 27639754
MPK PARTNERS, s.r.o. 25016857
Mrotix21 s.r.o. 02329433
MŠ STAVEX s.r.o. 24270717
MTM 80 s.r.o. 04471881
MUITEN s.r.o. v likvidaci 29137241
MUREA s.r.o. 26363453
MushTrip s.r.o. 06923992
MUSIAL s.r.o. 27790096
MVL Group, s.r.o. v likvidaci 28506804
N-JOY export s.r.o. 64582728
Nadační fond DĚTEM 01663976
Nadezhda UNV s.r.o. 28061799
NANO CHEMI GROUP s.r.o. 28982592
Narakapeten, s. r. o. 01772724
Nástrojárna S + H s.r.o. 25737775
NATULEX s.r.o. 01603591
Nealkohol s.r.o. 06560229
NEFINEX TRADE s.r.o. 24135461
NEIL'S ESTATE s.r.o. 27199525
NELSPONK s.r.o. v likvidaci 019 97 165
NEOGOLD s.r.o.
NET GROUP portal s.r.o. 24827908
NetGuard a.s. 27136752
Netles Business, s.r.o. 01910272
NETLOOK s.r.o. 25711385
Nevadiana s.r.o. 04356152
New Resolution s.r.o. 24301281
New Source Supplements s.r.o. 28874196
NEWGRANGE a.s. v likvidaci 27458229
NewWaterMeaning s.r.o. 24142689
NextBrand s.r.o. 03889149
Nezávislá numismatika s.r.o. 06918476
NHcz Trading s.r.o. v likvidaci 286 55 877
NIAGARA-LINE, s.r.o. 26496640
NICE CORP s.r.o. 01723031
NICE INVEST s.r.o. v likvidaci 01721283
Nice Point, s.r.o. v likvidaci 24235211
NID services s.r.o. 28950232
NikMattcz s.r.o. 05743079
Nikolas Andrle 03426971
Nilin Opol s.r.o. 05301998
NISKARIA s.r.o. 29138086
NODA GLOBAL INVESTMENT ADVISORY s.r.o. v likvidaci 24222771
NOLANSOFT s.r.o. 02410346
NONBET s.r.o. 29146062
NOUVELLE Investments, s.r.o. 24276995
NOVOLO s.r.o. v likvidaci 021 05 870
Novotný Lukáš 66762545
NUTRICIUS s.r.o. 24209911
O Automobil Import s.r.o. 07975503
O L M I, společnost s ručením omezeným 46349057
OBISTAV s.r.o. 24838870
Oldřich Dlouhý 87899205
Oliparot s.r.o. 07642954
Oliver Kotík POBOXY
OMIKRON-RV, spol. s r.o. 25012380
Ondřej Daniško 76384641
Ondřej Kotal
ONE.CZ s.r.o. 25503651
Onirama s.r.o. 24174785
OPH karilak s.r.o. 07642903
Optical Lenz s.r.o. 05740762
OPTIMAL RAVO s.r.o. 28271459
OPTIPAN CZ s.r.o. 28581407
Optipan investment s.r.o. 24119318
ORBSTAR s.r.o. 03046109
ORENMARKET s.r.o. v likvidaci 02415216
Original Empire s.r.o. 01825399
Orwegon PRO s.r.o. 07567618
OS Praha s.r.o. 29364540
OTUKCZ s.r.o. 25738143
OÚREKO s.r.o. 63145456
P O L Y X E N A s.r.o. v likvidaci 49282115
P&H Stav s.r.o. 28358422
P.M.TEAM s.r.o. v likvidaci 27469981
P.O. BOX 1866 - Jim Baker POBOXY
P.O. BOX 499 POBOXY
P.O.BOX 109 POBOXY
P.O.Box 288 POBOXY
P.O.BOX 291 - Richard Evan Zeidler
PAJAN GmbH
PALÁC catering s.r.o. 61461989
Palendis s.r.o. 03877086
Palone a.s. 03603458
Pamix spol. s r.o. v likvidaci 27491935
PANCONNECT s.r.o. 29265703
PANRENT s.r.o. 01951874
PANYLON s.r.o. 03250474
PARLÉŘ group s.r.o. 26163641
Parmenter, s.r.o. 03655466
partin.cz s.r.o. 03545725
Parto consulting, s.r.o. (Evropská ready made společnost, SE) 015 07 613
Party-shop.cz
Pasorenex s.r.o. 28766911
Patagor group s.r.o. 07656424
Patience s.r.o. 05975085
Patrik Rajtar 75254484
Patrik Sabon 87603373
Pattaya Czech s.r.o. 26761971
Pavel Aubrecht 02915731
Pavel Foubík POBOXY
Pavel Hřib 87502691
Pavel Izach 02874407
Pavel Levickij - automoto 12792853
Pavel Musil 75887461
Pavel Pavel 75852128
Pavel Vokurka 04059697
Pavel Zdanovec - P.O.BOX 167
Pavla Hronková 02439123
Pavlos Georgiadis, BSc/(Hons), MSc, MSc 04732189
PCL consulting s.r.o. 03578305
Pedro Gimenez Gomez
PEHO ELEKTRO, s.r.o. 03757471
PECH GROUP, s.r.o. 02965208
PEKÁRNA PALKOVICE s.r.o. v likvidaci 26870053
PEN-PROMOTION s.r.o. 28185099
PENWILL s.r.o. 24728926
Perlen s.r.o. 29022843
Perlen systems s.r.o. 29021162
Perlen trade s.r.o. 29021189
Perpignan, s.r.o. 24237418
PERSNET s.r.o. v likvidaci 02396262
Pestrato, s.r.o. 01777939
Petetis s.r.o. 27365573
PETPOL NEW s.r.o. 01797395
Petr Cmorik 06324908
Petr Gédra 86649132
Petr Holub 67941061
Petr Hrůzek 46543074
Petr Hubáček 87483777
Petr CHARVÁT 86631969
Petr Janda - voda, topení 67180973
Petr Kubát 41272943
Petr Lenhart 87425327
Petr Malý 71338039
Petr Mareš 75898128
Petr Steinbach POBOXY
Petr Stibor POBOXY
Petr Šivák 02092182
Petra Janků 74930893
Petra Kuchařičová 87934558
Petruceli, s.r.o. 24231894
Phoenix Technology AG a.s. v likvidaci 24126136
Pincopallino, s.r.o. 25668617
PINKEJ s.r.o. 22774181
Pintex Capital, s.r.o. 03703622
PKW GROUP s.r.o. 24849588
PLAISIR plus s.r.o. 03555721
Plamen Pavlov PETROV 07532920
PLZEŇSKÉ STAVBY s.r.o. 27109364
Pokecdown Advice s.r.o. 02339625
POKEMARKET s.r.o. v likvidaci 02225239
POLLYDOR s.r.o. v likvidaci 25988981
PONIUM s.r.o. 01519671
PONTO GROUP, s.r.o. 02701065
Porobasser s.r.o. 07642989
POSHARD s.r.o. 28144155
Pospec Fleet Management, s.r.o. 29037352
Praga Lease s.r.o. 04815751
Pragocredit s.r.o. 24278793
PRAGOFIT a.s. v likvidaci 63078970
PRAGUE FINANCIAL GROUP s.r.o. 04469640
PRAHA-HATINH spol. s r.o. v likvidaci 62741641
PRAHARENT Service & Consulting s.r.o. 24291528
PRAMEN POTRAVINY s.r.o. 01631365
PRAZA limited company s.r.o. 29287545
Pražská uhelná s.r.o. 284 91 734
PRECOM City s.r.o. v likvidaci 24127001
PREVISTE PRIMA s.r.o. 29399408
PREXON s.r.o. 293 20 348
Prima hračky s.r.o. 01416260
PROCAP s.r.o. v likvidaci 28231325
PROCKHORNE s.r.o. 28874536
PROFACIAL BUSINESS s.r.o. v likvidaci 01717219
Professional Business s.r.o. 29152631
PROFI - BDM STAV s.r.o.
PROJEKT ID s.r.o. 25592181
PROLUCY, s.r.o. v likvidaci 28899105
PROMETA, s.r.o. 24198722
Promotion Consulting s.r.o. 02778629
Protechplast s.r.o. v likvidaci 29056080
PUB DOMINE s.r.o. 05633508
PUBRESTAURANTS s.r.o. 26100665
PYRAMIDA FINANCE - INVEST s. r. o. 27468526
Pyramida Internacional s.r.o. v likvidaci 24203092
Q-spin Praha s.r.o. 24316326
Q. S. WATT s.r.o. v likvidaci 28621069
QFarm company s.r.o. 05142920
QUATego Czech s.r.o. 07224991
Quidox s.r.o. 49245783
R Bau s.r.o. v likvidaci 29196515
R&D Technologies s.r.o. 28930258
R.P.S. - CB s.r.o. 26113635
Radek Bývalec 66189357
Radek Vojáček 65358911
Radek Wagner 03889335
Radoslaw Fabisiak 06238947
Radosław Przeździęk
Rahana Parveen 04113519
RAMBONAL PRO s.r.o. 05637732
RAMO s.r.o. 01454200
RANILES s.r.o. 02396521
RANNAT WORLD GROUP s.r.o. 07361653
Ravasto s.r.o. 29395691
Raven Consulting Services Ltd.
RAYDOT s.r.o. 29136580
RD Start s.r.o. 24675181
Rea design s.r.o., v likvidaci 25482050
Read & Post Media Group s.r.o. 24157015
Real Invest Franc s.r.o. 27119351
Real property development s.r.o. 24285340
REALco s.r.o. v likvidaci 60489910
REAM CZ s.r.o. 26705133
RECANATAN a.s. 28517407
RECOLETA s.r.o. 24835552
Recona s.r.o. 07961227
Recurex trading s.r.o. 05259649
REDREK s.r.o. 24787841
REFFA, s.r.o. v likvidaci 28363507
Reinach Service, s.r.o. 29373263
Rekonstrukce Praha s.r.o. 24290475
reMinster.com spol. s r.o. v likvidaci 02160897
REMONTAV Praha s.r.o. v likvidaci 27250385
RENLOAP s.r.o. 020 28 671
RENT Consulting, s. r. o. 27327418
RentSafe - ochrana a servis s.r.o. 27790525
Resort Harrachov, s.r.o. 28780264
Restaurace u Tří zlatých trojek s.r.o. "v likvidaci" 27760481
REVO-Kovo s.r.o. v likvidaci 02638029
REWAMP s.r.o. 020 33 283
REXOFT s.r.o. 60469935
RH Casinko s.r.o. 06175945
Riceri Invest, s.r.o. 03669378
RIDOCK s.r.o. v likvidaci 021 55 214
Richard David 75409437
Richard Matthew Steven Foster 05133203
Richard Prokop 02559161
RIKO Security s.r.o. 293 62 792
Riskovics Group s.r.o.
RIV EU s.r.o. 29052769
Rivina Corporation s.r.o. v likvidaci 04556348
RIVRAFTER s.r.o. 05093295
RM ENGINEERING s.r.o. 29189322
Robert Hanuš
Robert Moudrý 60525606
Robista-auto s.r.o. 08180512
Rodexo Praha s.r.o. 02636875
ROGASAD s.r.o. 28077211
Roger Lubicz-Sawicki 88237788
Rochér Café Vision & Emotion s.r.o. 05267161
ROJEN s.r.o. 28941284
Rol 21 s.r.o. 28505786
Roman Franek 69631921
Roman Jurásek 47662140
Roman Kouřil 75727684
Roman Růžička
Romano Design, s.r.o. 29393167
RONFACE s.r.o. 02237261
RONHOLM s.r.o. 01951262
Ronnie Barkan 03726835
ROOLSTAV, spol. s.r.o. 25499807
Rope access international s.r.o. 05903335
ROPNEXT s.r.o. 02225212
Roselin s.r.o. 03599779
Rosenstein & Timfeld s.r.o. 06581722
ROVI TRANS s.r.o. 02205033
Royal Estates Corporation s.r.o. "v likvidaci" 24137316
rozvezeme s.r.o.
ROZVOJ POHRANIČÍ, s.r.o. 28791410
RR-ENERGO, s.r.o. 27529525
Rudolf Klinka POBOXY
Rudolf Zelenka
Růžena Michaela Gerchanová POBOXY
Rybářská bašta s.r.o. 28114906
S námi BezPro s.r.o. 08120021
s.e.z.e.m.e.,s.r.o. 28791363
Sabina Hofmanová 07153562
SADNEXT s.r.o. 019 96 886
SADTECH s.r.o. 020 05 328
SAGITTARIUS 1 LTD odštěpný závod zahraniční právnické osoby 04967810
sahagroup s.r.o 07450761
Said Bousaid 174082447
Salist s.r.o. 06328512
SALLOMBE a.s. v likvidaci 28199502
Saltchucker outdoors s.r.o. 07682743
SAM Pojištění s.r.o. 04650565
Samuel Karandyšovský 02199165
SAN HOLDING s.r.o. v likvidaci 02454980
Sanatorium Javorník s.r.o. 62502794
Sandero Group, s.r.o. 24741736
SANLINK s.r.o. 020 27 828
Sára Bartková 05318807
Sargus s.r.o. 61060224
SASSONE s.r.o. 29393078
Saturum s.r.o.
SB GROUP DEVELOPMENT a.s. 24753548
ScaleWorld Alliance s.r.o. 24733164
SCANBEL s.r.o. 01951211
Scott Zdenko Surma 03577554
Sdružení MAC, spol. s r.o. 49688685
SEBAMEDAL PRO s.r.o. 29393477
Sebastian Jan Tomaszewski
SÉCURITÉ s.r.o. 25004042
SEGONIA s.r.o. v likvidaci 020 26 791
Seid lux beer s.r.o. 08092478
SEMPRENA s.r.o. 29138108
SEN 40 s.r.o. 25198831
SENOLA MIA s.r.o. 03395731
SEPTENAL PRO s.r.o. 03016404
SEQUNDO s.r.o. 05848741
Serios stavebniny s.r.o. 06201059
Serious Crypto Company s.r.o. 06072569
Service 4 Company s.r.o. 24760978
SESILA s.r.o. 24295736
SETIME s.r.o. 27480011
Sevac, a.s. v likvidaci 28411129
Seventeen s.r.o.
SGSM-OIL&GAS SERVICE s.r.o. 60697873
SHARMA BETA s.r.o. 02087031
Shercol Trade s.r.o. v likvidaci 24768219
Shoptet s.r.o. 28935675
SCHWARZBURG s.r.o. v likvidaci 28949986
SIA NetBalt 4010385783
SIENTAL s.r.o. v likvidaci 01739867
Silvedge Trade s.r.o. 03867595
Silvie Divišová 63424282
Simeon Yannatos
SimpleWin s.r.o. 06429149
SIWI Czech s.r.o. v likvidaci 47122501
Skalidas Konstantinos POŠTOVNÍADRESA
Skloservis - prosklené konstrukce s.r.o. 282 38 869
Skolmeten s.r.o. 02791218
Skybox Technologies s.r.o. 24191507
SKYNTECH TRADE s.r.o. v likvidaci 04422031
SL Profi Servis s.r.o. 07792808
Slévárny D+D METAL a.s. 26330911
Smart Business s.r.o. 29153832
Smart Lease s.r.o. 02934060
Smartzero s.r.o. 07071051
Social Care s.r.o. 29132614
SOHLTECH s.r.o. 242 74 496
SOLOCOM a.s. 06189636
Sommeli, s.r.o. 24130681
SORFILE s.r.o. v likvidaci 020 05 549
SOROSI COSIMI s.r.o. 08092664
SOSSENIOR s.r.o. 28657080
SOURCE CORP s.r.o. "v likvidaci" 283 26 261
SOUTHEND s.r.o. 07073569
Sparkel & Shine s.r.o. v likvidaci 28216326
SPEDITEX trade s.r.o. 02116766
SPEKTRAL Aqua s.r.o. v likvidaci 29025478
Spolek Křídla Života 06370420
Spolek Relax 03677885
Spolek Srdce Anděla 05326770
Sport Resort Beskydy a.s. 02334721
SPORT2000 SUNSKI s.r.o. 24200654
Sportovní elegance s.r.o. v likvidaci 02790599
SPOTNEXT s.r.o. 021 45 804
Správa-servis-údržba s.r.o. v likvidaci 24771376
SPRING UL s.r.o. 25425323
SPTruck s.r.o. 06420940
ST Consulting s.r.o. 04088280
STA-MONT STAVEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. 26007681
STADOK, spol. s r.o. 43144349
Stage set production s.r.o. 24678066
STALODES s.r.o. 02474832
STAND STAV s.r.o. 27185958
Stanislav Pataki
Stanislav Průša 74726137
Star Beauty, s.r.o. 06084702
Star Coaches s.r.o. 26479419
Star Coaches Services s.r.o. 26509695
Starlex s.r.o. 24677051
STARMENT s.r.o. 02145782
STARNUT s.r.o. 02232731
STASO s.r.o. 25065866
Stav-holl s.r.o. 24220817
STAV-MAX-REAL s.r.o. 25026721
STAVAKO s.r.o. 27213013
STAVAMONT s.r.o. 28159527
Stavby Uhlík s.r.o. 28132149
Stavební firma ILIĆ - IVKOVIĆ s.r.o. 08118949
Stavební konstrukce-SOL s.r.o. 24228699
STAVEBNÍ ŘEŠENÍ s.r.o. v likvidaci 03097579
Stavitelství Zeman s.r.o. 28147715
STAVSERVIS TEPLICE s.r.o. 24811700
Steel Trade Service, s.r.o. 02576287
Stefan Wildhaber
STEFTEAM s.r.o. 28496655
Stelaria Group s.r.o. v likvidaci 04555881
STELLA CZ s.r.o. 26248000
STEP Consulting, s.r.o. 24210960
Steven Michael Kirk 753 837 81
STM-Plzeň s.r.o. v likvidaci 29095093
Stone Idea House s. r. o. 06504230
Stone Idea s.r.o. 05090016
STOXANE s.r.o. 25600907
Strand View, s.r.o. 28986300
Stream Rent s.r.o. 28743903
Suburu oil s.r.o. 07253133
SUMMIT RIDE s.r.o. 28260597
SUN TECHNOLOGY s.r.o. 28409906
SURLINK s.r.o. v likvidaci 021 51 448
Sustainable Development and Renewable Energy Association of Canada INC.
SVEDEN TRADE s.r.o. 24254002
Svetlograd Servis Praha s.r.o. 04396243
SW Media Investment s.r.o. 03746178
SW-Trans s.r.o. 28101812
SweLat consulta s.r.o. 07038810
SYGLERON s.r.o. 01509276
Sygpoint s.r.o. v likvidaci 03691896
SYNTEPLAST s.r.o. 29209056
SYSTEM CORP s.r.o. v likvidaci 01727117
Š-T kop s.r.o. 27991423
Šenkýř Petr 65056001
Šimon Skovajsa POBOXY
Štefan Vaško
Štěpán Friedl 03945171
Štěpánka Vlnová 03298531
Štěpánská apartmá, a.s. 45271852
Šudrla Daniel 07907192
T SMAR s.r.o. v likvidaci 28089405
T&E Consult CZ s.r.o. 24142981
T-Call s.r.o. 28306953
T-MKKL s.r.o. 03325083
T.I.M.E Solution s.r.o. 28601670
TALACrystal, spol. s r.o. v likvidaci 25066889
TAMAZ s.r.o. 24278106
TANABE s.r.o. 28203283
TARDEV s.r.o. 26191482
TARYCON, s.r.o. v likvidaci 02877911
TAUSUR s.r.o. 29136784
Tawerex s.r.o. 019 74 441
TD-Mobile Company s.r.o. 07096721
TEACH TEAM s.r.o. 27264378
TECO RAFF s.r.o. 29222681
Techget s.r.o. 24227803
Technical Production Service, s.r.o. 29051762
Teleport Arcade s.r.o. 27638723
Telko One s.r.o. 24148105
TEMELIE HRETU s.r.o. 29394104
TENDERO s.r.o. 04829221
Teodor Ursu 1361961
TEPOWERSIAN s.r.o. 27839745
The foodie & co s.r.o.
ThermoWhite CZ s.r.o. 07616601
Tholos s.r.o. 03879984
Thomas Kupczak
THT- Build, s.r.o. 27711285
Tibor Peter Bertalan
TICKET61 s.r.o. 06473059
Timana one s.r.o. v likvidaci 05739071
TIMBRIGHT s.r.o. v likvidaci 01951131
TIMELIS s.r.o. 01957562
Timmer a.s. 01436694
TIMNEL s.r.o. 021 57 942
Tizzio s.r.o. v likvidaci 27196143
TNP trade limited s.r.o. 07148232
TOCANARO s.r.o. 02509288
Togram s.r.o. 04778171
Tomáš Achtar 73837792
Tomáš Balcar - Studio T Ltd POBOXY
Tomáš Bílek 64565939
Tomáš Paták - P.O.Box 262 POBOXY
Tomáš Spevák 75902460
Tomáš Vodička 68583451
Tomislav Ryabchych
Toner King s.r.o. 06351468
Topicity s.r.o. 24162698
TORTUA CZ s.r.o. 24816299
Total Trade Solutions s.r.o. 02630788
TOTALTECH s.r.o. 28159322
Tothjeno corp. s.r.o.
Tour Italiano Praga s.r.o. 05822858
TP&HB consulting s.r.o. 02375133
TPP EAGLE s.r.o. 27358585
Trading & Forex Company s.r.o. 28947100
TRANDAŠIR s.r.o. 07205171
TRAVINER s.r.o. 02298643
Treasure and Balance s.r.o. 05996201
TREMOTEP, s.r.o. 25643941
TRI consulting a.s. 48289116
TRIBE s.r.o. "v likvidaci" 26102617
Trifolia Group s.r.o. 04555589
TROGE Invest s.r.o. 24765881
TUCAMEN s.r.o. 01846591
TUCPORT s.r.o. 01953371
Twickenham, s.r.o. 03658180
Tycoon Investment s.r.o. 24304859
U - TRANSFORM CZ a.s. 26740443
UBL s.r.o. 29215145
ULICE REALITY s.r.o. 28917596
Ultimate Connection s.r.o. 01634763
UNICORAX s.r.o. 02003546
UNIFINSERVIS s.r.o. 25421565
UNIREAL group, a.s. 27197735
United Machines s.r.o. v likvidaci 24678856
UNITED PROPERTIES s.r.o. 28254091
Unitrade Company s.r.o. 27960145
UNITRADE TRANS s.r.o. 06518125
UNIVERSAL - STAVMONT s.r.o. 03847870
Unsic ČR z.s. 22727868
Ursula Elisabeth Loepfe-Anderegg
V+H stavos s.r.o. 28327039
V.S. hotels s.r.o. 28962486
Václav Cetkovský 15849384
Václav Koudelka 05314666
Václav Kraus 75178397
Václav Šprdlík 06977928
Václav Uher 88188337
VAIRON CONSULTING, a.s. 26699061
Valdo Praust
Valving s.r.o. 06777961
Van Roon Shipment s.r.o. v likvidaci 24788601
VANLOAP s.r.o. 020 29 022
VANNUCCI s.r.o. 26814722
Varick Investments s.r.o. 24183229
VDM Certificate Group, s.r.o.
Veles group s.r.o. 07856547
Věra Hanušová 70220727
Veratumos s.r.o. v likvidaci 04555813
VERLO & MONLO LTD 8501371
Veronika Bohuslavová
Veronika Bušová 04088468
Veronika Štíchová 65031971
Veronika Vojířová, P.O.BOX 2603 POBOXY
Vicentiu - Ioan Kovaci
VICK ART s.r.o. v likvidaci 01758616
Victor Aleong
Viktor Vantuch 73503142
Viliam Štěřík POBOXY
VILLA HOLDING s.r.o. 01718665
Vinařství POSPÍŠIL s.r.o. 28920201
VIOROXA s.r.o. 28641574
Virtual Business s.r.o. 2203146
Visit Gejzír s.r.o. 27977986
VIVAEXPO LTD,organizační složka 24311413
Vivall Company s.r.o. 01689347
Vivenica s.r.o. 28569601
VK REALITY s.r.o. 26836190
VKS Group s.r.o. 015 82 925
Vladimír Jaroš 68995008
Vladimír Meisner 67647235
Vladimír Skoták POBOXY
Vladimír Vlček - Svařování UH
Vlastimil Kudela 46607650
VOAT GROUP s.r.o. 06466907
Vogne Line s.r.o. 017 10 915
VOLTING SYSTEMS s.r.o. v likvidaci 01762222
Vossé CZ s.r.o.v likvidaci 28379802
VOX-Trading s.r.o. v likvidaci 24294721
VPM TRADE LTD 02871688
Vratné obaly s.r.o. 04772008
VSH Praha, s.r.o. 62966545
VUARNET & TALAGRAND INTERNATIONAL s.r.o.
vydělávej.cz s.r.o. 27364658
W.R.T. Construction s.r.o.
Waits Industrial s.r.o. 24299430
WALAMI s.r.o. 01603132
WALKI STYLE s.r.o. v likvidaci 27178692
Wastepa Group s.r.o. v likvidaci 24194441
WD - Fram s.r.o. 27157156
Weahern s.r.o. 04308085
Weaverhouse s.r.o. 02747618
Web Top Control s.r.o. 03260909
WEBCORP s.r.o. 28268741
WELLNESS LIFESTYL s.r.o. 27111202
WEST EAST ALLIANCE s.r.o. 28934431
WESTLOCK s.r.o. 021 45 987
WG METAL s.r.o. 28958411
WHD COMPANY s.r.o. 02896800
Whirlpool gastronomické centrum Hradec Králové s.r.o. 25939149
WILL AND RILL s.r.o. 02006413
WINLOCK s.r.o. 020 44 412
WOLLEMEX TRADE s.r.o. 29242258
WOOD NATUR s.r.o.
WORLD ARTS s.r.o. 24851264
WORLD BUSINESS s.r.o. 291 92 749
WS-Streem spol. s.r.o. 45476080
WSD STORE & SUPPORT LIMITED
WUMAK s.r.o. 27250954
Wunschhaus s.l. B53765111
Xaver s.r.o. 24208213
XH CZ a.s. 29122554
xiao hua Chen
XOcars s.r.o.
Yaroslaw Mazar 63126567
YOLENGER s.r.o. 05896444
Youcef Hadj Moussa POBOXY
Ypos s.r.o. 24731021
Yuri Manders 06350003
Z-BROKER, s.r.o. 61678546
Zahrady LKN s.r.o. 24275883
Zanea s.r.o. v likvidaci 28317181
Zbyněk Škandera
Zdeněk Hrubý 01185411
Zdeněk Jakeš
ZE Czech s.r.o. 02820609
ZEKO Bulovka, s.r.o. 25030817
ZIMO LTV INVEST COMPANY
ZINABONT s.r.o. 01524101
Ziskové domy s.r.o. 28537386
ZLATÝ DECH s.r.o. v likvidaci 28237544
Zoltán Szőcs
Zuzana Kabelová 88746399
Zuzana Majerová - P.O.BOX 134 POBOXY
ZVOMA s.r.o. 24718947
ŽIŽKA & ASSOCIATES s.r.o. v likvidaci 28417968
ŽT s.r.o. (Zeal for Trident) 63319993

Výše uvedené společnosti nejsou našimi aktivními klienty, byl podán návrh příslušnému soudu nebo úřadu státní správy na výmaz sídla společnosti nebo výmaz registračního sídla.

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
OTEVŘENO
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin